042 | NA SÁŇKÁCH
MULTRUS Josef (1898 - 1957)
- dosažená cena: 47 000 CZK
dosažená cena: 47 000 CZK
21.4., 20:13 12833 47 000 CZK 21.4., 20:22 12833 47 000 CZK 21.4., 20:13 3422 46 000 CZK 21.4., 20:13 12833 45 000 CZK 21.4., 20:13 3422 44 000 CZK 20.4., 17:27 14204 42 000 CZK 20.4., 20:29 12833 42 000 CZK 20.4., 18:35 14204 41 000 CZK 20.4., 18:35 15671 40 000 CZK 12.4., 20:46 12833 35 000 CZK 13.4., 11:41 14204 35 000 CZK 13.4., 10:54 12833 34 000 CZK 13.4., 10:54 14204 33 000 CZK 12.4., 12:07 12833 32 000 CZK 11.4., 21:47 3765 31 000 CZK 10.4., 10:22 14204 30 000 CZK Olej na plátně, 44 x 67,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Multrus.