043 | POHLED NA HOLEŠOVIČKY
HUBÁČEK Josef (1899 - 1931)
- dosažená cena: 66 000 CZK
dosažená cena: 66 000 CZK
18.4., 09:32 3904 66 000 CZK 21.4., 20:24 3904 66 000 CZK 18.4., 09:32 7093 64 000 CZK 18.4., 09:31 3904 62 000 CZK 18.4., 09:31 7093 60 000 CZK 18.4., 09:31 3904 58 000 CZK 18.4., 09:31 7093 56 000 CZK 18.4., 09:30 3904 54 000 CZK 18.4., 09:30 7093 52 000 CZK 18.4., 09:30 3904 50 000 CZK 18.4., 09:30 7093 49 000 CZK 18.4., 09:30 3904 48 000 CZK 18.4., 09:30 7093 47 000 CZK 18.4., 09:29 3904 46 000 CZK 18.4., 09:29 7093 45 000 CZK 18.4., 09:29 3904 44 000 CZK 18.4., 09:29 7093 43 000 CZK 18.4., 09:29 3904 42 000 CZK 18.4., 09:29 7093 41 000 CZK 13.4., 10:54 3904 40 000 CZK 13.4., 10:54 14204 39 000 CZK 10.4., 10:22 3904 38 000 CZK 10.4., 10:22 14204 37 000 CZK Olej na plátně, 45 x 65 cm, rámováno, datace 1928, signováno vpravo dole Hubáček J 1928.