075 | VÝHLED DO KRAJE
HONSA Jan (1876 - 1937)
- dosažená cena: 54 000 CZK
dosažená cena: 54 000 CZK
22.4., 19:02 4859 54 000 CZK 22.4., 19:22 4859 54 000 CZK 22.4., 18:58 15671 52 000 CZK 22.4., 19:02 4859 52 000 CZK 22.4., 18:23 4859 49 000 CZK 20.4., 17:49 14204 48 000 CZK 20.4., 18:40 15671 48 000 CZK 18.4., 09:42 7093 37 000 CZK 10.4., 10:28 14204 36 000 CZK Olej na lepence, 66 x 97,5 cm, rámováno, datace – okolo 1910.