077 | STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ
ŠIMON Tavík František (1877 - 1942)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
22.4., 19:26 12286 5 000 CZK 22.4., 19:29 12286 5 000 CZK 22.4., 19:26 16616 4 800 CZK 22.4., 19:25 12286 4 600 CZK 22.4., 19:17 16616 4 400 CZK 22.4., 15:20 4633 4 200 CZK 22.4., 17:10 16616 4 200 CZK 22.4., 17:07 4633 4 000 CZK 22.4., 17:07 16616 3 800 CZK 22.4., 17:07 4633 3 600 CZK 22.4., 17:07 16616 3 400 CZK 22.4., 17:07 4633 3 200 CZK 22.4., 17:07 16616 3 000 CZK 22.4., 17:06 4633 2 800 CZK 22.4., 17:06 16616 2 600 CZK 22.4., 17:06 4633 2 400 CZK 22.4., 17:06 16616 2 200 CZK 20.4., 19:40 16616 1 800 CZK 19.4., 21:01 4633 1 600 CZK 16.4., 10:43 16616 1 400 CZK 13.4., 11:01 14204 1 200 CZK 11.4., 23:29 4096 1 000 CZK Barevná litografie na papíře, 325 x 390 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole T. F. Šimon.