087 | BENÁTKY
STRETTI-ZAMPONI Jaromír (1882 - 1959)
- dosažená cena: 3 600 CZK
dosažená cena: 3 600 CZK
22.4., 19:45 16616 3 600 CZK 22.4., 19:50 16616 3 600 CZK 22.4., 19:45 3295 3 400 CZK 22.4., 19:43 16616 3 200 CZK 22.4., 19:43 3295 3 000 CZK 22.4., 17:08 16616 2 800 CZK 22.4., 15:22 4633 2 600 CZK 22.4., 17:08 16616 2 600 CZK 21.4., 15:54 16616 2 200 CZK 19.4., 21:16 4633 2 000 CZK 19.4., 16:39 16616 1 800 CZK 18.4., 09:11 3295 1 600 CZK 17.4., 09:15 16616 1 400 CZK 15.4., 12:45 4096 1 200 CZK 11.4., 07:40 12600 1 000 CZK Barevná akvatinta na papíře, 315 x 405 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Jar. Stretti – Zamponi.