098 | KRAJINA POD MRAKEM
ROLÍN Viktor (1887 - 1942)
- dosažená cena: 6 000 CZK
dosažená cena: 6 000 CZK
22.4., 20:05 6658 6 000 CZK 22.4., 20:11 6658 6 000 CZK 22.4., 20:04 7093 5 500 CZK 22.4., 20:03 4059 5 000 CZK 22.4., 20:00 7093 4 800 CZK 22.4., 19:52 6658 4 600 CZK 22.4., 19:34 4059 4 400 CZK 22.4., 12:49 6658 4 200 CZK 22.4., 17:42 7093 4 200 CZK 22.4., 17:42 6658 4 000 CZK 22.4., 17:42 7093 3 800 CZK 22.4., 12:47 6658 3 600 CZK 21.4., 10:15 7093 3 400 CZK 20.4., 20:21 12833 3 200 CZK 20.4., 18:42 15671 3 000 CZK 20.4., 17:54 14204 2 800 CZK 18.4., 10:15 12833 2 600 CZK 18.4., 09:46 7093 2 400 CZK 13.4., 18:20 12833 2 200 CZK 9.4., 16:32 12129 2 000 CZK Olej na překližce, 20 x 25 cm, rámováno, signováno vpravo dole Rolin.