109 | TÝN
HOLAN Karel (1893 - 1953)
- dosažená cena: 94 000 CZK
dosažená cena: 94 000 CZK
22.4., 19:10 3904 94 000 CZK 22.4., 20:30 3904 94 000 CZK 22.4., 19:10 15671 92 000 CZK 22.4., 19:09 3904 90 000 CZK 22.4., 19:09 15671 88 000 CZK 20.4., 17:59 3904 82 000 CZK 20.4., 17:59 14204 80 000 CZK 10.4., 10:33 3904 58 000 CZK 10.4., 10:33 14204 56 000 CZK Olej na plátně, 100 x 82 cm, rámováno, datace 1952, zezadu na plátně opatřeno štítkem s přípisem s určením, zezadu na blindrámu razítko z ateliéru autora.
Dílo je opatřeno certifikátem o pravosti díla od Milady Sukdolákové.