120 | PRAHA
NOVÁK Václav Vojtěch (1901 - 1969)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
22.4., 20:52 15671 6 500 CZK 20.4., 18:02 14204 6 000 CZK 19.4., 21:21 4633 5 500 CZK 10.4., 10:36 14204 5 000 CZK Olej na plátně, 61 x 94 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. V. Novák.