129 | DOBRÝ DEN DOMOVE
LIESLER Josef (1912 - 2005)
- dosažená cena: 3 600 CZK
dosažená cena: 3 600 CZK
23.4., 19:05 12600 3 600 CZK 23.4., 19:08 12600 3 600 CZK 23.4., 19:13 12600 3 600 CZK 23.4., 19:08 5160 3 400 CZK 23.4., 19:08 12600 3 200 CZK 23.4., 19:08 5160 3 000 CZK 23.4., 19:06 12600 2 800 CZK 23.4., 19:06 5160 2 600 CZK 23.4., 19:05 5160 2 200 CZK 23.4., 19:04 12600 2 000 CZK 23.4., 19:04 5160 1 800 CZK 23.4., 19:01 12600 1 600 CZK 23.4., 18:57 11917 1 400 CZK 22.4., 21:44 5630 1 200 CZK 22.4., 20:51 16616 1 000 CZK 22.4., 20:30 6364 900 CZK 21.4., 18:55 16616 800 CZK 21.4., 10:46 6364 700 CZK 20.4., 19:41 16616 600 CZK 19.4., 21:22 4633 500 CZK 19.4., 16:40 16616 400 CZK 18.4., 09:15 3295 300 CZK 16.4., 10:46 16616 200 CZK 14.4., 21:36 12600 100 CZK Barevná litografie na papíře, 540 x 435 mm, volný list, datace 1980, signováno vpravo dole Liesler 80.