137 | KARAFIÁTY
ŠPÁLA Jan (1920 - 1970)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
21.4., 14:25 4177 6 500 CZK 23.4., 19:20 4177 6 500 CZK Olej na kartonu, 39 x 49 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Špála.