146 | RUCE
ŠIMOTOVÁ Adriena (1926 - 2014)
- dosažená cena: 5 000 CZK
dosažená cena: 5 000 CZK
23.4., 19:33 12305 5 000 CZK 23.4., 19:39 12305 5 000 CZK Kolorovaný lept na papíře, 215 x 165 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1970, signováno dole uprostřed Adriena Šimotová 70.