164 | DÁMA S KOHOUTEM
BORN Adolf (1930 - 2016)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
23.4., 20:14 14091 19 000 CZK 23.4., 07:48 14204 18 000 CZK 23.4., 11:25 14204 16 000 CZK 23.4., 11:25 14091 15 000 CZK 22.4., 22:13 4059 11 000 CZK 21.4., 09:07 14091 10 000 CZK 19.4., 21:30 4633 9 500 CZK 18.4., 22:17 14091 9 000 CZK 18.4., 21:31 5197 8 500 CZK 18.4., 09:19 3295 8 000 CZK 17.4., 23:00 14091 7 500 CZK 17.4., 16:38 12881 7 000 CZK 16.4., 10:48 16616 6 500 CZK 10.4., 10:39 14204 6 000 CZK 9.4., 18:53 6399 5 500 CZK 9.4., 16:36 12129 5 000 CZK Barevná litografie na papíře, 355 x 455 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole ABorn, list č. 67/90.