168 | SELSKÝ PÁR (DLE DÜRERA)
ANDERLE Jiří (1936)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
22.4., 18:28 14689 13 000 CZK 23.4., 20:22 14689 13 000 CZK Lept na papíře, 340 x 300 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Anderle.