171 | ČESKÁ HLAVA
ZÁBRANSKÝ Vlastimil (1936)
- dosažená cena: 16 000 CZK
dosažená cena: 16 000 CZK
23.4., 20:25 5195 16 000 CZK 23.4., 20:30 5195 16 000 CZK 23.4., 20:23 4090 15 000 CZK 23.4., 20:22 4011 14 000 CZK 23.4., 20:21 4090 13 000 CZK 23.4., 20:20 4011 12 000 CZK 23.4., 20:11 4090 11 000 CZK 23.4., 20:03 4011 10 000 CZK 23.4., 19:44 5195 9 500 CZK 23.4., 19:24 3417 9 000 CZK 23.4., 19:03 11917 8 500 CZK 23.4., 19:01 12129 8 000 CZK 23.4., 18:43 5195 7 500 CZK 23.4., 15:51 16048 7 000 CZK 23.4., 15:32 4011 6 500 CZK 23.4., 15:18 16048 6 000 CZK 23.4., 15:05 4011 5 500 CZK 23.4., 06:48 16048 5 000 CZK 23.4., 06:28 4011 4 800 CZK 23.4., 06:09 16048 4 600 CZK 22.4., 22:16 6364 4 400 CZK 22.4., 22:14 4059 4 200 CZK 22.4., 21:30 6364 4 000 CZK 22.4., 21:29 16048 3 800 CZK 22.4., 21:15 6364 3 600 CZK 22.4., 19:02 16048 3 400 CZK 22.4., 14:36 3398 3 200 CZK 21.4., 23:00 6364 3 000 CZK 21.4., 22:59 7068 2 800 CZK 21.4., 22:57 6364 2 600 CZK 21.4., 13:58 16048 2 400 CZK 21.4., 13:27 6364 2 200 CZK 21.4., 11:52 16048 2 000 CZK 20.4., 11:20 5195 1 800 CZK 19.4., 21:34 4633 1 600 CZK 15.4., 19:32 5166 1 400 CZK 13.4., 11:13 14204 1 200 CZK 9.4., 16:37 12129 1 000 CZK Kombinovaná technika na kartonu, 75 x 55 cm, rámováno, datace 2001, signováno dole uprostřed ZÁBRANSKÝ, zezadu opatřeno přípisem s určením.