176 | OČEKÁVÁNÍ
MOCEK Jiří (1945)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
18.4., 10:09 7093 11 000 CZK 23.4., 20:38 7093 11 000 CZK 10.4., 10:41 14204 10 000 CZK 18.4., 10:09 7093 10 000 CZK 18.4., 10:09 14204 9 500 CZK 18.4., 10:09 7093 9 000 CZK 18.4., 10:08 14204 8 500 CZK 18.4., 10:08 7093 8 000 CZK 18.4., 10:08 14204 7 500 CZK 18.4., 10:08 7093 7 000 CZK 18.4., 10:08 14204 6 500 CZK 18.4., 10:08 7093 6 000 CZK 18.4., 10:08 14204 5 500 CZK 18.4., 10:08 7093 5 000 CZK 18.4., 10:07 14204 4 800 CZK 18.4., 10:07 7093 4 600 CZK 18.4., 10:07 14204 4 400 CZK 18.4., 10:07 7093 4 200 CZK 18.4., 10:07 14204 4 000 CZK 18.4., 10:07 7093 3 800 CZK 18.4., 10:06 14204 3 600 CZK 18.4., 10:06 7093 3 400 CZK 18.4., 10:06 14204 3 200 CZK 18.4., 10:06 7093 3 000 CZK 18.4., 10:06 14204 2 800 CZK 18.4., 10:06 7093 2 600 CZK 18.4., 10:05 14204 2 400 CZK 18.4., 10:05 7093 2 200 CZK Olej na plátně, 50 x 39 cm, rámováno, datace 2000, signováno vpravo dole Mocek 00, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.