178 | GOLF FOR SNOBS
SLÍVA Jiří (1947)
- dosažená cena: 1 600 CZK
dosažená cena: 1 600 CZK
23.4., 20:41 12929 1 600 CZK 23.4., 20:43 12929 1 600 CZK 23.4., 19:24 3417 1 400 CZK 22.4., 21:09 6364 1 200 CZK 22.4., 21:08 5090 1 000 CZK 21.4., 22:56 6364 900 CZK 21.4., 19:35 11561 800 CZK 21.4., 10:38 6364 700 CZK 19.4., 22:12 11561 600 CZK 19.4., 21:34 4633 500 CZK 19.4., 16:40 16616 400 CZK 18.4., 22:18 11561 300 CZK 17.4., 09:21 16616 200 CZK 10.4., 16:18 11561 100 CZK Barevná litografie na papíře, 420 x 310 mm, volný list, signováno vpravo dole Jiří Slíva.