019 | U SEDMIHOREK
KAVÁN František (1866 - 1941)
- dosažená cena: 70 000 CZK
dosažená cena: 70 000 CZK
21.4., 19:31 14575 70 000 CZK 21.4., 19:37 14575 70 000 CZK 21.4., 19:30 8659 68 000 CZK 21.4., 19:29 14575 66 000 CZK 21.4., 19:26 8659 64 000 CZK 21.4., 18:53 14575 62 000 CZK 21.4., 18:20 7093 60 000 CZK 21.4., 18:19 6399 58 000 CZK 21.4., 15:15 7093 56 000 CZK 21.4., 14:58 8659 54 000 CZK 21.4., 14:11 7093 52 000 CZK 20.4., 18:15 12304 50 000 CZK 21.4., 09:46 12304 50 000 CZK 21.4., 09:46 7093 49 000 CZK 20.4., 19:27 12304 48 000 CZK 20.4., 19:27 7093 47 000 CZK 20.4., 18:30 12304 46 000 CZK 20.4., 18:30 15671 45 000 CZK 20.4., 17:02 7093 43 000 CZK 18.4., 17:56 4967 42 000 CZK 18.4., 09:20 7093 41 000 CZK 16.4., 15:34 3900 40 000 CZK 15.4., 18:03 4967 39 000 CZK 15.4., 11:56 14204 38 000 CZK 14.4., 22:34 3900 37 000 CZK 10.4., 10:17 14204 36 000 CZK Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, datace – okolo 1932, signováno vlevo dole Kaván, vepředu vlevo dole přípis s určením, zezadu na krycím kartonu opatřeno přípisem s určením. Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 80.
František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes, Praha, 2018, s. 533, číslo soupisu 1670.