034 | PLACHETNICE V ZÁLIVU
KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)
- dosažená cena: 150 000 CZK
dosažená cena: 150 000 CZK
21.4., 19:42 3904 150 000 CZK 21.4., 20:06 3904 150 000 CZK 21.4., 19:42 14204 140 000 CZK 21.4., 14:30 3904 130 000 CZK 21.4., 14:30 14204 120 000 CZK 20.4., 18:17 3904 98 000 CZK 20.4., 18:17 12304 96 000 CZK 20.4., 17:21 3904 70 000 CZK 20.4., 17:21 14204 68 000 CZK 13.4., 10:53 3904 56 000 CZK 13.4., 10:53 14204 54 000 CZK 10.4., 18:36 3904 52 000 CZK 10.4., 18:36 14204 50 000 CZK 10.4., 10:21 3904 37 000 CZK 10.4., 10:21 14204 36 000 CZK Olej na plátně, 71 x 95,5 cm, rámováno, datace – 1920 – 1930, signováno vlevo dole Old. Koníček, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 1527, opatřeno razítkem prodejny Mánesa č. 38.