040 | PROSLUNĚNÝ LES
DANĚK-SEDLÁČEK František (1892 - 1974)
- dosažená cena: 58 000 CZK
dosažená cena: 58 000 CZK
21.4., 20:20 4859 58 000 CZK 21.4., 20:13 7093 56 000 CZK 21.4., 20:12 4859 54 000 CZK 21.4., 17:17 7093 52 000 CZK 20.4., 17:25 14204 50 000 CZK 21.4., 17:17 14204 50 000 CZK 21.4., 17:17 7093 49 000 CZK 21.4., 15:46 14204 48 000 CZK 21.4., 15:46 7093 47 000 CZK 21.4., 14:17 14204 46 000 CZK 21.4., 14:17 7093 45 000 CZK 20.4., 18:34 14204 44 000 CZK 20.4., 18:34 15671 43 000 CZK 20.4., 18:07 14204 42 000 CZK 20.4., 18:07 7093 41 000 CZK 18.4., 09:28 7093 39 000 CZK 10.4., 10:22 14204 38 000 CZK Olej na plátně, 96,5 x 116 cm, rámováno, datace 1927, signováno vlevo dole 1927 DANĚK – SEDLÁČEK.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského Hradu, Praha, 2011, s. 520.