055 | LES
BROŽÍK Václav (1851 - 1901)
- dosažená cena: 80 000 CZK
dosažená cena: 80 000 CZK
21.4., 20:15 14091 80 000 CZK 21.4., 20:48 14091 80 000 CZK 20.4., 18:21 12304 78 000 CZK 21.4., 17:30 12304 78 000 CZK 21.4., 17:30 14091 76 000 CZK 21.4., 15:26 12304 74 000 CZK 21.4., 15:26 14091 72 000 CZK 21.4., 11:48 12304 70 000 CZK 21.4., 11:48 14091 68 000 CZK 21.4., 09:05 12304 66 000 CZK 21.4., 09:05 14091 64 000 CZK 18.4., 22:14 14091 60 000 CZK 18.4., 16:30 3946 58 000 CZK 15.4., 14:17 14204 56 000 CZK 17.4., 22:49 14091 56 000 CZK 16.4., 22:33 14204 54 000 CZK 16.4., 22:33 14091 52 000 CZK 10.4., 10:25 14204 50 000 CZK Olej na dřevěné desce, 27 x 17,5 cm, rámováno, datace 90. léta 19. století, zezadu opatřeno štítkem: číslo 123, zezadu opatřeno pečetí.
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.
Provenience:
Ze sbírky Rodmana Johna Wanemakera.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 224.