057 | KARLŮV MOST A HRADČANY OD NOVOTNÉHO LÁVKY
JAROŠ Petr (1859 - 1929)
- dosažená cena: 19 000 CZK
dosažená cena: 19 000 CZK
21.4., 20:52 14091 19 000 CZK 20.4., 17:38 14204 18 000 CZK 21.4., 17:30 14091 18 000 CZK 21.4., 15:26 14204 17 000 CZK 21.4., 15:26 14091 16 000 CZK 21.4., 11:48 14204 15 000 CZK 21.4., 11:48 14091 14 000 CZK 21.4., 09:05 14204 13 000 CZK 21.4., 09:05 14091 12 000 CZK 16.4., 22:33 14091 10 000 CZK 10.4., 10:25 14204 8 500 CZK 9.4., 16:30 12129 8 000 CZK Olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, datace 1919, signováno vpravo dole 1919 Petr Jaroš.