059 | STAŘEČEK
UPRKA Joža (1861 - 1940)
- dosažená cena: 2 600 CZK
dosažená cena: 2 600 CZK
21.4., 14:21 7093 2 600 CZK 21.4., 20:56 7093 2 600 CZK 20.4., 23:25 3940 2 400 CZK 18.4., 09:40 7093 2 200 CZK 13.4., 10:57 14204 2 000 CZK Tužka a akvarel na papíře, 42 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem signováno vpravo dole JU.