076 | BUKINISTÉ U NOTRE-DAME
ŠIMON Tavík František (1877 - 1942)
- dosažená cena: 4 600 CZK
dosažená cena: 4 600 CZK
22.4., 19:24 15755 4 600 CZK 22.4., 19:26 15755 4 600 CZK 22.4., 15:19 4633 4 400 CZK 22.4., 19:23 4633 4 400 CZK 22.4., 19:23 15755 4 200 CZK 22.4., 17:10 4633 4 000 CZK 22.4., 17:10 16616 3 800 CZK 22.4., 17:07 4633 3 600 CZK 22.4., 17:07 16616 3 400 CZK 22.4., 17:07 4633 3 200 CZK 22.4., 17:07 16616 3 000 CZK 21.4., 15:53 16616 2 600 CZK 19.4., 20:59 4633 2 400 CZK 21.4., 15:53 16616 2 400 CZK 17.4., 09:14 16616 2 000 CZK 16.4., 10:38 17116 1 800 CZK 15.4., 22:30 11705 1 600 CZK 13.4., 11:00 14204 1 400 CZK 11.4., 23:29 4096 1 200 CZK 9.4., 22:35 11705 1 000 CZK Barevná akvatinta na papíře, 330 x 305 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole T. F. Šimon.