080 | U DŘEVNICE
SATRA Augustin (1877 - 1909)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
20.4., 23:10 14091 21 000 CZK 22.4., 19:32 14091 21 000 CZK 20.4., 17:51 14204 20 000 CZK 17.4., 22:52 14091 19 000 CZK 13.4., 11:01 14204 18 000 CZK Olej na kartonu, 35 x 44,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Aug.Satra