081 | AUTOPORTRÉT
LANGER Karel (1878 - 1947)
- dosažená cena: 8 500 CZK
dosažená cena: 8 500 CZK
18.4., 09:43 7093 8 500 CZK 22.4., 19:34 7093 8 500 CZK 13.4., 11:01 14204 8 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 33 x 23,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole K. Langer.