083 | LIPNICE NAD SÁZAVOU
ŠTOLOVSKÝ Josef (1879 - 1936)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
22.4., 19:36 4170 6 500 CZK 22.4., 19:39 4170 6 500 CZK 22.4., 16:37 14091 6 000 CZK 22.4., 15:22 4633 5 500 CZK 20.4., 17:52 14204 5 000 CZK 22.4., 12:20 14204 4 200 CZK 22.4., 12:20 14091 4 000 CZK 21.4., 20:56 14204 3 800 CZK 21.4., 20:56 14091 3 600 CZK 21.4., 15:26 14204 3 400 CZK 21.4., 15:26 14091 3 200 CZK 21.4., 09:07 14204 3 000 CZK 21.4., 09:07 14091 2 800 CZK 19.4., 21:03 4633 2 400 CZK 17.4., 22:53 14091 2 200 CZK 10.4., 10:29 14204 2 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na lepence, 50 x 70 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Štolovský.