086 | KRAJINA (VYSOKÉ NEBE)
JELÍNKOVÁ Božena (1880 - 1951)
- dosažená cena: 24 000 CZK
dosažená cena: 24 000 CZK
22.4., 19:03 15671 24 000 CZK 22.4., 19:13 15671 24 000 CZK 22.4., 19:44 15671 24 000 CZK 22.4., 19:13 8659 23 000 CZK 22.4., 19:05 15671 22 000 CZK 22.4., 19:05 7093 21 000 CZK 22.4., 19:05 15671 20 000 CZK 22.4., 19:05 7093 19 000 CZK 22.4., 19:04 15671 18 000 CZK 22.4., 19:04 7093 17 000 CZK 21.4., 10:14 7093 15 000 CZK 20.4., 18:41 15671 14 000 CZK 18.4., 09:44 7093 13 000 CZK 10.4., 10:30 14204 12 000 CZK Olej na plátně, 79 x 85 cm, rámováno, signováno vlevo dole B. JELÍNKOVÁ.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 224.