102 | ZÁTIŠÍ SE ZAJÍCEM A KOROPTVEMI
POPELKA Vojtěch Hynek (1888 - 1961)
- dosažená cena: 3 200 CZK
dosažená cena: 3 200 CZK
22.4., 19:40 16616 3 200 CZK 22.4., 20:16 16616 3 200 CZK 10.4., 10:31 14204 3 000 CZK Olej na plátně, 70 x 97 cm, rámováno, signováno vlevo dole V.M.Popelka.