133 | ABSTRAKCE
KOTÍK Jan (1916 - 2002)
- dosažená cena: 3 400 CZK
dosažená cena: 3 400 CZK
23.4., 19:18 5055 3 400 CZK 23.4., 19:24 5055 3 400 CZK 23.4., 19:18 12305 3 200 CZK 23.4., 19:17 5055 3 000 CZK 23.4., 19:16 12305 2 800 CZK 23.4., 19:15 5055 2 600 CZK 23.4., 19:15 12305 2 400 CZK 23.4., 19:14 5055 2 200 CZK 23.4., 19:14 12305 2 000 CZK 23.4., 19:14 5055 1 800 CZK 23.4., 19:13 12305 1 600 CZK 23.4., 19:13 5055 1 400 CZK 23.4., 19:10 12305 1 200 CZK 23.4., 19:09 6327 1 000 CZK 23.4., 19:06 12305 900 CZK 23.4., 17:18 5055 800 CZK 21.4., 18:09 6327 700 CZK 21.4., 14:40 12437 600 CZK 19.4., 11:18 6327 500 CZK Tuš na papíře, 41,5 x 10,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno dole uprostřed J. Kotík 58.