140 | FRANCOUZSKÉ MILOVÁNÍ
WINTER-NEPRAKTA Jiří (1924 - 2011)
- dosažená cena: 9 000 CZK
dosažená cena: 9 000 CZK
23.4., 18:33 5116 9 000 CZK 23.4., 19:26 5116 9 000 CZK 23.4., 18:33 4059 8 500 CZK 23.4., 18:33 5116 8 000 CZK 23.4., 18:33 4059 7 500 CZK 22.4., 22:11 4059 6 500 CZK 21.4., 10:18 7093 6 000 CZK 20.4., 21:29 5166 5 500 CZK 19.4., 21:23 4633 5 000 CZK 20.4., 21:29 5166 5 000 CZK 19.4., 13:03 5166 4 600 CZK 18.4., 21:28 5197 4 400 CZK 18.4., 09:57 7093 4 200 CZK 13.4., 20:10 5166 4 000 CZK Akvarel a tuš na papíře, 17 x 13 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Neprakta.