150 | LES
KOPECKÝ Bohdan (1928 - 2010)
- zpět
Kombinovaná technika na papíře, 14 x 9,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1949, signováno vpravo dole BKopecký 1949.