163 | DÁMSKÁ JÍZDA
BORN Adolf (1930 - 2016)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
23.4., 20:12 16742 15 000 CZK 23.4., 11:25 14091 14 000 CZK 23.4., 07:48 14204 13 000 CZK 21.4., 09:07 14091 12 000 CZK 20.4., 20:24 12833 11 000 CZK 19.4., 13:16 14091 10 000 CZK 20.4., 11:00 12833 10 000 CZK 18.4., 23:10 12833 8 500 CZK 18.4., 22:17 14091 8 000 CZK 18.4., 21:30 5197 7 500 CZK 17.4., 23:00 14091 7 000 CZK 16.4., 13:41 12833 6 500 CZK 10.4., 10:38 14204 6 000 CZK 10.4., 09:05 5832 5 500 CZK 9.4., 16:36 12129 5 000 CZK Barevná litografie na papíře, 270 x 195 mm, rámováno, v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole ABorn, list. č. 19/70.