167 | BEZ NÁZVU
SLAVÍČEK Zbyněk (1932 - 2012)
- zpět
Olej na plátně, 123 x 103 cm, rámováno, datace 1990, signováno vpravo dole Z Slavíček, zezadu na blindrámu Z. Slavíček (90).