175 | PŘÍBĚH (NOCTURNO)
MOCEK Jiří (1945)
- dosažená cena: 11 000 CZK
dosažená cena: 11 000 CZK
18.4., 10:12 7093 11 000 CZK 23.4., 20:36 7093 11 000 CZK 10.4., 10:41 14204 10 000 CZK 18.4., 10:11 14204 10 000 CZK 18.4., 10:11 7093 9 500 CZK 18.4., 10:11 14204 9 000 CZK 18.4., 10:11 7093 8 500 CZK 18.4., 10:11 14204 8 000 CZK 18.4., 10:11 7093 7 500 CZK 18.4., 10:11 14204 7 000 CZK 18.4., 10:11 7093 6 500 CZK 18.4., 10:10 14204 6 000 CZK 18.4., 10:10 7093 5 500 CZK 18.4., 10:04 14204 5 000 CZK 18.4., 10:04 7093 4 800 CZK 18.4., 10:04 14204 4 600 CZK 18.4., 10:04 7093 4 400 CZK 18.4., 10:03 14204 4 200 CZK 18.4., 10:03 7093 4 000 CZK 18.4., 10:03 14204 3 800 CZK 18.4., 10:03 7093 3 600 CZK 18.4., 10:03 14204 3 400 CZK 18.4., 10:03 7093 3 200 CZK 18.4., 10:03 14204 3 000 CZK 18.4., 10:03 7093 2 800 CZK 18.4., 10:02 14204 2 600 CZK 18.4., 10:02 7093 2 400 CZK 9.4., 18:52 6399 2 000 CZK Olej na plátně, 55 x 71,5 cm, rámováno, datace 1997, signováno vlevo dole Modek 97-8, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením.