046 | KLÁROV
FIŠÁREK Alois (1906 - 1980)
- dosažená cena: 92 000 CZK
dosažená cena: 92 000 CZK
21.4., 20:30 14204 92 000 CZK 20.4., 18:36 15671 90 000 CZK 20.4., 18:19 12304 82 000 CZK 20.4., 17:30 14204 80 000 CZK 20.4., 17:38 12833 80 000 CZK 20.4., 17:36 14204 72 000 CZK 20.4., 17:36 12833 70 000 CZK 20.4., 17:35 14204 64 000 CZK 20.4., 17:35 12833 62 000 CZK 20.4., 10:54 12833 58 000 CZK 10.4., 10:23 14204 56 000 CZK 20.4., 10:51 12833 56 000 CZK Olej na plátně, 110 x 130 cm, rámováno, datace 1958, signováno vpravo dole Fišárek 58, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem a razítkem ČFVU.