082 | HRA POLA V OSTENDE
STRETTI Viktor (1878 - 1957)
- dosažená cena: 49 000 CZK
dosažená cena: 49 000 CZK
21.4., 20:56 8659 49 000 CZK 22.4., 19:36 8659 49 000 CZK 10.4., 10:29 14204 48 000 CZK Olej na lepence, 34,5 x 50,5 cm, rámováno, datace 1907, signováno vpravo dole V. STRETTI.OSTENDE.1907, zezadu opatřeno přípisem s určením.