115 | BOUŘLIVÉ RÁNO
POSPÍŠIL Jan Bohumil (1898 - 1968)
- dosažená cena: 25 000 CZK
dosažená cena: 25 000 CZK
22.4., 20:42 14091 25 000 CZK 22.4., 19:12 15671 24 000 CZK 22.4., 20:24 15671 23 000 CZK 22.4., 20:24 14091 22 000 CZK 22.4., 20:15 15671 20 000 CZK 22.4., 20:15 14091 19 000 CZK 20.4., 23:13 14091 13 000 CZK 20.4., 18:00 14204 12 000 CZK 17.4., 22:58 14091 11 000 CZK 10.4., 17:55 12833 10 000 CZK 15.4., 12:02 14204 10 000 CZK 14.4., 08:27 12833 9 500 CZK 14.4., 08:27 14204 9 000 CZK 13.4., 11:07 12833 8 500 CZK 13.4., 11:07 14204 8 000 CZK 11.4., 23:33 12833 7 500 CZK 11.4., 23:33 4096 7 000 CZK 10.4., 10:35 14204 6 000 CZK 10.4., 17:54 14204 5 500 CZK 10.4., 17:54 12833 5 000 CZK Olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. B. Pospíšil.