010 | SV. HUBERT
SCHWEIGER Hanuš (1854 - 1912)
- dosažená cena: 21 000 CZK
dosažená cena: 21 000 CZK
21.4., 19:18 13729 21 000 CZK 21.4., 19:21 13729 21 000 CZK 21.4., 19:15 12129 20 000 CZK 21.4., 19:14 13729 19 000 CZK 21.4., 19:10 12129 18 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 29,5 x 44,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1884, signováno vpravo dole ligaturou HS 84.