018 | NA VÍTANOVSKÉ VSI
KAVÁN František (1866 - 1941)
- dosažená cena: 40 000 CZK
dosažená cena: 40 000 CZK
21.4., 18:15 4859 40 000 CZK 21.4., 19:34 4859 40 000 CZK 21.4., 13:47 4177 39 000 CZK 9.4., 15:55 12071 38 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 36,5 x 46 cm, rámováno, pod sklem, datace – 20. léta 20. století, signováno vpravo dole Kaván, vlevo dole autorský přípis s určením, vpravo dole autorská dedikace.