037 | ČLOVĚK NA SILNICI
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 76 000 CZK
dosažená cena: 76 000 CZK
21.4., 14:57 8659 76 000 CZK 21.4., 20:12 8659 76 000 CZK 9.4., 15:48 3904 75 000 CZK 21.4., 14:56 3904 74 000 CZK 21.4., 14:56 8659 72 000 CZK 21.4., 14:16 3904 70 000 CZK 21.4., 14:16 7093 68 000 CZK 21.4., 09:52 3904 66 000 CZK 21.4., 09:52 7093 64 000 CZK 20.4., 18:17 3904 62 000 CZK 20.4., 18:17 12304 60 000 CZK 20.4., 17:22 3904 52 000 CZK 20.4., 17:22 14204 50 000 CZK 20.4., 17:07 3904 44 000 CZK 20.4., 17:07 7093 43 000 CZK 20.4., 17:04 3904 42 000 CZK 20.4., 17:04 7093 41 000 CZK 20.4., 17:04 3904 40 000 CZK 20.4., 17:04 7093 39 000 CZK 18.4., 09:28 3904 38 000 CZK 18.4., 09:28 7093 37 000 CZK 18.4., 09:27 3904 36 000 CZK 18.4., 09:27 7093 35 000 CZK 18.4., 09:27 3904 34 000 CZK 18.4., 09:27 7093 33 000 CZK 15.4., 11:57 3904 32 000 CZK 15.4., 11:57 14204 31 000 CZK 13.4., 10:53 3904 30 000 CZK 13.4., 10:53 14204 29 000 CZK 10.4., 18:40 3904 28 000 CZK 10.4., 18:40 14204 27 000 CZK 10.4., 10:21 3904 26 000 CZK 10.4., 10:21 14204 25 000 CZK Olej na plátně, 47,5 x 62 cm, rámováno, datace 1925, signováno vlevo dole J. Grus 1925, zezadu na blindrámu opatřeno autorským přípisem.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského Hradu, Praha, 2015, s. 602.