052 | LES VE SLUNCI
MAŘÁK Julius Edvard (1832 - 1899)
- dosažená cena: 92 000 CZK
dosažená cena: 92 000 CZK
21.4., 19:38 3422 92 000 CZK 21.4., 20:42 3422 92 000 CZK 21.4., 14:09 4177 90 000 CZK 20.4., 18:20 12304 88 000 CZK 21.4., 14:09 4177 88 000 CZK 21.4., 14:08 12304 86 000 CZK 21.4., 14:08 4177 84 000 CZK 20.4., 17:34 14204 80 000 CZK 20.4., 18:20 12304 80 000 CZK 20.4., 18:10 14204 52 000 CZK 20.4., 18:10 7093 50 000 CZK 18.4., 09:37 7093 48 000 CZK 17.4., 12:15 11910 47 000 CZK 10.4., 10:24 14204 46 000 CZK Olej na lepence, 16 x 25,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Mařák.