053 | DRÁTENÍK
DUCHOSLAV František (1834 - 1909)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
16.4., 22:32 14091 15 000 CZK 21.4., 20:44 14091 15 000 CZK Kvaš na kartonu, 33 x 25 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole Duchoslav.