056 | DVA DOBŘÍ PŘÁTELÉ
SCHWAIGER Hanuš (1854 - 1912)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
20.4., 19:33 7093 6 500 CZK 21.4., 20:50 7093 6 500 CZK 20.4., 17:37 14204 6 000 CZK 18.4., 09:39 7093 5 500 CZK 13.4., 10:56 14204 5 000 CZK Akvarel na papíře, 29,5 x 18,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1885, signováno vpravo dole HSchwaiger 85, zezadu opatřeno přípisem s určením a razítkem Fra Salvator Novak Praga Bohemi, zezadu opatřeno výstavním štítkem.
Hanuš Schwaiger,1954, Praha.