dosažená cena: 64 000 CZK
Olej na kartonu, 40 x 52,5 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1920, signováno vlevo dole Kaván, vlevo dole opatřeno přípisem s určením. Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře. Publikováno: František Kaván (1866 – 1941), Dílo, Spolek výtvarných umělců Mánes, Pojišťovna Kooperativa, Praha 2018, str. 505, č. soupis 1297.