069 | LESNÍ SCENÉRIE
PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)
- dosažená cena: 2 800 CZK
dosažená cena: 2 800 CZK
22.4., 19:11 3528 2 800 CZK 22.4., 19:16 3528 2 800 CZK 22.4., 19:11 5090 2 600 CZK 22.4., 19:10 5090 2 200 CZK 22.4., 19:05 3528 2 000 CZK 22.4., 19:10 5090 2 000 CZK 22.4., 19:10 3528 1 800 CZK 22.4., 19:10 5090 1 600 CZK 22.4., 19:04 5090 1 200 CZK 22.4., 11:30 3528 1 000 CZK 22.4., 13:20 5090 1 000 CZK 22.4., 13:19 3528 900 CZK 22.4., 13:19 5090 800 CZK 22.4., 11:30 3528 700 CZK 22.4., 08:42 5090 600 CZK 22.4., 08:22 3528 500 CZK 18.4., 16:42 5090 400 CZK 13.4., 10:59 14204 300 CZK 12.4., 08:43 5090 200 CZK 10.4., 10:27 14204 100 CZK Uhel na papíře, 32 x 19 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1935, signováno vpravo dole Panuška 35.