071 | VRBA VE VĚTRU
ŠVABINSKÝ Max (1873 - 1962)
- dosažená cena: 300 CZK
dosažená cena: 300 CZK
22.4., 19:13 12600 300 CZK 22.4., 19:15 12600 300 CZK 22.4., 13:14 12833 200 CZK 11.4., 23:28 4096 100 CZK Litografie na papíře, 178 x 127 mm, v paspartě, datace 1952, signováno vpravo dole Mšvabinský.
Páleníček L., Švabinská Z., Max Švabinský Grafické dílo, Národní galerie v Praze , 1976, s. 90, č. soupisu 601