073 | LETNÍ DEN
LOLEK Stanislav (1873 - 1936)
- dosažená cena: 28 000 CZK
dosažená cena: 28 000 CZK
22.4., 18:50 15671 28 000 CZK 22.4., 19:18 15671 28 000 CZK 22.4., 12:30 7093 27 000 CZK 20.4., 17:48 14204 26 000 CZK 22.4., 09:17 7093 26 000 CZK 21.4., 17:53 14204 25 000 CZK 21.4., 17:53 7093 24 000 CZK 21.4., 10:11 14204 23 000 CZK 21.4., 10:11 7093 22 000 CZK 20.4., 18:40 14204 21 000 CZK 20.4., 18:40 15671 20 000 CZK 18.4., 09:42 7093 17 000 CZK 10.4., 10:27 14204 16 000 CZK Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 19 x 28,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Lolek.