078 | PODZIMNÍ ŘEKA
HAVELKA Roman (1877 - 1950)
- dosažená cena: 46 000 CZK
dosažená cena: 46 000 CZK
22.4., 19:03 4859 46 000 CZK 22.4., 19:28 4859 46 000 CZK 22.4., 12:19 14091 45 000 CZK 20.4., 17:50 14204 44 000 CZK 21.4., 15:26 14091 44 000 CZK 21.4., 09:07 14204 43 000 CZK 21.4., 09:07 14091 42 000 CZK 20.4., 18:39 14204 41 000 CZK 20.4., 18:39 15671 40 000 CZK 17.4., 22:52 14091 33 000 CZK 10.4., 10:28 14204 32 000 CZK Olej na kartonu adjustovaném na překližce, 44,5 x 55 cm, rámováno, datace 1924, signováno vlevo dole ROM. HAVELKA 1924.