088 | BUKINISTÉ PŘED NOTRE-DAME
STRETTI-ZAMPONI Jaromír (1882 - 1959)
- dosažená cena: 2 800 CZK
dosažená cena: 2 800 CZK
22.4., 19:40 16616 2 800 CZK 22.4., 19:48 16616 2 800 CZK 22.4., 19:32 4059 2 600 CZK 22.4., 17:08 16616 2 400 CZK 22.4., 15:23 4633 2 200 CZK 22.4., 17:08 16616 2 200 CZK 22.4., 17:08 4633 2 000 CZK 22.4., 17:08 16616 1 800 CZK 19.4., 21:19 4633 1 600 CZK 19.4., 16:39 16616 1 400 CZK 18.4., 09:11 3295 1 200 CZK 17.4., 09:17 16616 1 000 CZK Barevná akvatinta na papíře, 370 x 320 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Jar. Stretti – Zamponi.