091 | VYŠEHRAD
BENEŠ Vincenc (1883 -1979)
- dosažená cena: 400 CZK
dosažená cena: 400 CZK
22.4., 19:46 12600 400 CZK 22.4., 19:54 12600 400 CZK 22.4., 15:14 3298 300 CZK 16.4., 10:44 16616 200 CZK 9.4., 22:37 11705 100 CZK Litografie na papíře, 330 x 505 mm, v paspartě, signováno vpravo dole V. Beneš, list č. 6/50.